IMTOS s.r.o.

Zvolte kvalitu a zkušenosti

spojte se s námi

Jsme spolehlivý partner pro vaše projekty

+31

Let zkušeností

+42

Zaměstnanců

1950

Instalovaných zařízení

Vysoké nároky našich zákazníků nás posouvají na vyšší úroveň.

Imtos, spol. s r.o. je inovativní, moderní, technologickou, obchodní společností, která se zabývá dovozem a aplikací CNC technologií v různých průmyslových odvětvích. Naše úspěšná filosofie vychází především z potřeb zákazníků a staví na vzájemné úzké spolupráci. Vybíráme z širokého portfolia špičkových dodavatelů a využitím našeho know-how vám můžeme poskytnout komplexní služby od poradenství, volby a návrhem odpovídajícího zařízení, přes jejich instalaci a uvedení do provozu, po záruční i pozáruční servis a trvalou péči o zařízení. Důraz, který klademe na kvalitu a jejich spokojenost, vytváří prostor pro trvalá partnerství.

Historie společnosti

1992

Založení společnosti

2000

Imtos má vlastní servisní tým

2009

Přestěhovali jsme se do CTP Parku v Brně

2014

Otevřeli jsme předváděcí a technologické centrum Moravanech u Brna

2018

Imtos má nyní 40 stálých zaměstnanců

2020

Dosáhli jsme milníku 1500 dodaných strojů

Prodej strojů a technologií

Základem firemní nabídky jsou dodávky strojírenských zařízení a technologických celků. Dodaná a instalovaná zařízení spolehlivě pracují v celé řadě větších i menších firem v automobilovém, leteckém, elektrotechnickém, potravinářském a textilním průmyslu, v energetice, papírenství i například při výrobě medicínských strojů a nástrojů.

Kontaktovat prodej

Servis a poradenství

Servisní team IMTOS pokrývá celé území České a Slovenské republiky. Poskytuje záruční i pozáruční servis dodaných strojů i běžný servis strojů dalších značek. Servisní služby IMTOS vedou vždy k optimalizaci provozu zařízení a minimalizaci ztrát a výpadků. Vedle špičkové kvality, rychlosti a operativního řešení spočívá největší výhoda v přímé podpoře výrobců strojů a zařízení, včetně přístupu k výrobní dokumentaci a originálním náhradním dílům.

Kontaktovat servis

Showroom - technologické centrum

Předváděcí technologické centrum ve firemních prostorách umožňuje reálně představit nabízené stroje a technologie. Zákazníkům poskytuje příležitost ověřit kvalitu a parametry konkrétního stroje nebo výrobní linky ještě před jejich koupí. V technologickém centru je možné odzkoušet konkrétní postupy, provést testy a zkoušky, vyrobit zkušební série výrobků. Centrum poskytuje zázemí pro školení obslužného i servisního personálu s možností okamžitého ověření poznatků v praxi..

Více o technologickém centru

Máte zájem o naše produkty?

Nechejte nám na sebe kontakt, naši zaměstnanci se s Vámi spojí v nejbližším možném termínu.

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána Něco se pokazilo, prosím zkuste to znovu.

Silný tým pro vaše
úspěšné projekty